Wuxi Luole Machinery Co., Ltd

Profesjonalna maszyna do formowania rolkowego S wysokiej jakości

Obroty
Poprosić o wycenę - Email
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyAutomatic Welding Machine

Good Quality Purlin Roll Forming Machine on sale
Good Quality Roof Panel Roll Forming Machine on sale
Not only offering quality products and services, as China partner, they spent much time helping us solving our problems. Thank you very much!

—— Andrew

I have checked many China factories, finally I chosen Luole. As Luole is the best one,professional technical team, high quality products and service.

—— Roberto Andrade, Jr.

Im Online Czat teraz

 supplier  supplier  supplier  supplier

Duży Obraz : 

Szczegóły Produktu:

Place of Origin:CHINA
Nazwa handlowa:TMB
Orzecznictwo:CE
Model Number:XBJ8D / 12D / 14D

Zapłata:

Minimum Order Quantity:1
Cena:Negotiable
Packaging Details:Bubble
Delivery Time:45-50 Days
Payment Terms:T/T
Supply Ability:5 sets /Month
Szczegółowy opis produktu
Głowica frezująca: 2 zestawy Marka Mielenia Głowy: Taiwang E-long
Wsparcie wózka: Trójkątne siedzenie Przeprowadzka kabli: Trolley line
Programy cyfrowe: Automatyczne

XBJ 12M High Speed ​​Edge Frezarka fazująca rowek stalowy

   

Jakość rowka jest bardzo ważna dla spawów. Często ścina się rowek. Frezarka może przetwarzać różne formy płyty, takie jak blacha przed spawaniem, obróbka krawędzi, fazowania, rowków X, Y, U, itp., Do spawania przy lepszej jakości produktu i wydajności pracy, zmniejszenia zużycia energii, zmniejszenia nakładu pracy intensywność itp., to najnowszy zaawansowany sprzęt do przetwarzania groove.

Ta seria frezarek rowkowych jest popularną i zaawansowaną maszyną, która zamiast strugarki. Jest szeroko stosowany w produkcji urządzeń, takich jak: ciśnienie, kotły, przemysł stoczniowy, energetyczny, chemiczny i maszynowy. prosta krawędź blachy przed spawaniem, obróbką skrawaniem, rowkiem ukośnym i U, szczególnie ulepszona jakość produktu do spawania automatycznego zgrzewania, poprawa wydajności, zmniejszenie zużycia, zmniejszenie intensywności pracy itp., to zaawansowany sprzęt do obróbki, który zamiast strugarki.

Opis:

Głowica frezarska ustawiona na wózku, a przed głowicą frezującą zainstalowana z poprzecznym suwakiem i regulatorem kąta. Po przymocowaniu płytki, suwak poprzeczny dostosuje pozycję pomiędzy głowicą frezującą a płytą, tymczasem może regulować jednostkę regulacji kąta, a głowicę frezującą można regulować w zakresie 0-45 °, co może zaspokoić różne wymagania dotyczące ukosowania. Podczas frezowania głowica frezarska obraca się z dużą prędkością i frezuje płytę przez frez. Modyfikacja prędkości obrotowej wózka VFD w zakresie 0,1-1 m / min, płynnie poruszająca się. Aby poprawić wydajność pracy, wózek został wyposażony w szybki silnik powrotny, szybką prędkość powrotu do 5 m / min.

Dane techniczne:

Jeśli nie widzisz niczego, co pasuje do Twoich wymagań, skontaktuj się z nami, aby dalej omówić Twoje potrzeby.

Model

XB-6

XB-9

XB-12

Kąt frezowania

0-45

Grubość obrabianej blachy stalowej (mm)

6-50

Maksymalna głębokość frezowania krawędzi krawędzi w jednym czasie (mm)

12

prędkość poruszania się (m / min)

0,3 / 0,5

Prędkość powracania (m / min)

5

Obrót wrzeciona (rpm)

125-800

Ciśnienie hydrauliczne (Mpa)

≤3,5

Liczba cylindrów

8

11

15

Wysokość między stołem a ziemią (mm)

900

Moc silnika napędowego (kw)

1,1 / 0,85

Moc silnika frezującego (kw)

3

Moc silnika pompy olejowej (kw)

5.5

Przewaga konkurencyjna:

1. Szyna złoża tokarki wykonana jest ze stali węglowej wysokiej jakości, spawanej razem z maszyną po frezowaniu, a następnie obróbce skrawaniem, która charakteryzuje się dobrą odpornością na zużycie i twardą deformacją.

2. tokarka, panele ścienne i belka dociskowa zgrzewane za pomocą wysokiej jakości blachy, przy użyciu konstrukcji skrzynkowej. Wszystkie spoiny zgodnie ze specyfikacją spawanie, po spawaniu części należy wyżarzać w celu wyeliminowania naprężeń spawalniczych. Szyna tokarki to 45 # odkuwki stalowe, hartowane w wysokiej częstotliwości, twardość HRC45 ~ 50, zdejmowane, a łóżko mocowane za pomocą śrub i kołków rozporowych dla łatwej konserwacji.

3. Normalne elastyczne odkształcenie belki na elastycznym 8-20mm, zwolnienie cylindra po resecie jest normalną sytuacją.

4. Wózek pudła podróżnego napędzany przez jeden silnik zasilający i szybki silnik powrotny. Skrzynka podróżna instaluje się z reduktorem, jeden wysunięty bieg dopasowany do szyny, uruchamia silnik, może poruszać wózkiem jako prędkość frezowania. Prędkość podawania jest zmienna, szybka prędkość może wynosić do 1 m / min, podróż gładka, z wysoką wydajnością frezowania. Jazda instaluje się również z szybkim silnikiem powrotnym, szybka prędkość powrotu wynosi 5 m / min. Sprzęgło do sterowania pracą.

5.. Suwak Cross zamontowany na skrzyni wózka, podnośnik z napędem mechanicznym, reduktor ciepła i koła, napęd z napędem ślimakowym w dół. Do prowadzenia szyny wykorzystuje się ręcznie regulowany kierunek przedni i tylny, od góry do dołu oraz przedni i tylny kierunek regulacji zastępczej. Krzyżowy suwak regulujący gładkość i niezawodność, łatwa obsługa

6.. Mechanizm regulujący zamontowany na podnoszenie agencji regulacyjnych na deskorolce, jazda na deskorolce w dół z windą. Jednostka głównie przez przekładnię ślimakową w kształcie wachlarza i element robaka, regulacja ręczna. Głowica podłączona do przekładni ślimakowej wentylatora za pomocą płytki przejściowej, mechanizm regulacji kąta umożliwia ustawienie kąta 0-45 ° z regulacją w poziomie. Spełnij potrzeby groove.

7. Hydrauliczny układ sterowania instaluje się w zlewie, dolna połowa układu hydraulicznego to skrzynia olejowa, górna połowa - elementy hydrauliczne, stacja pomp i silnik itp. Olej hydrauliczny poprzez wysokociśnieniowy przewód ciśnieniowy do każdej drogi olejowej i cylindra .

Szczegóły kontaktu
Wuxi Luole Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Luo Le

Tel:86-510-83594436

Faks:86-510-83594436

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Stojak rotacyjny do spawania o dużej wytrzymałości, przeznaczony do układu chłodzenia w budownictwie okrętowym

11023 Funtowe konwencjonalne zbiorniki Rotator rurowy Zmienić prędkość liniową VFD

Ekonomiczna pojemność stojąca 30 ton Zbiorniki Spawanie Rotator Użyj kół z materiału poliuretanowego Eksport do Meksyku

Ośmioboczna automatyczna maszyna spawalnicza do produkcji słupków stożkowych

Konwencjonalne przechylanie i obracanie Pozycjoner spawalniczy Użyj importowanej prędkości zmiany częstotliwości delta

Maszyna do automatycznego spawania z długim ramieniem Buziaki Stożkowe słupki Linia produkcyjna Zastosuj metodę spawania MIG / MAG

Samonastawny spawalniczy rotator Koła PU Zbiorniki Zbiornik spawalniczy Zastosowanie