Wuxi Luole Machinery Co., Ltd

Profesjonalna maszyna do formowania rolkowego S wysokiej jakości

Obroty
Poprosić o wycenę - Email
Select Language
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
DomProduktyAutomatic Welding Machine

Frezarka krawędziowa do blach stalowych do spawania powierzchni szwowych, maszyna do spawania krawędziowego

Good Quality Purlin Roll Forming Machine on sale
Good Quality Roof Panel Roll Forming Machine on sale
Not only offering quality products and services, as China partner, they spent much time helping us solving our problems. Thank you very much!

—— Andrew

I have checked many China factories, finally I chosen Luole. As Luole is the best one,professional technical team, high quality products and service.

—— Roberto Andrade, Jr.

Im Online Czat teraz

Frezarka krawędziowa do blach stalowych do spawania powierzchni szwowych, maszyna do spawania krawędziowego

Frezarka krawędziowa do blach stalowych do spawania powierzchni szwowych, maszyna do spawania krawędziowego supplier Frezarka krawędziowa do blach stalowych do spawania powierzchni szwowych, maszyna do spawania krawędziowego supplier

Duży Obraz :  Frezarka krawędziowa do blach stalowych do spawania powierzchni szwowych, maszyna do spawania krawędziowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia:CHINY
Nazwa handlowa:TMB
Orzecznictwo:CE
Numer modelu:XBJ8D / 12D

Zapłata:

Minimalne zamówienie:1
Cena:Negotiable
Szczegóły pakowania:Bańka
Czas dostawy:45-50 Dni
Zasady płatności:T/T
Możliwość Supply:5 zestawów / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Głowica frezująca: 2 zestawy Marka Mielenia Głowy: Taiwang E-long
Wsparcie wózka: Trójkątne siedzenie Przeprowadzka kabli: Trolley line

Frezarka krawędziowa z blachy stalowej do wysokiej jakości powierzchni spawanej

Frezarka może przetwarzać różne kształty płyt, takie jak blacha przed spawaniem, obróbka krawędzi prostych, skosów, rowków X, Y, U itp., Do spawania o lepszej jakości produktu i wydajności pracy, zmniejszenia zużycia energii, intensywność, itp., jest to najnowszy sprzęt do obróbki rowków.

To frezarka rowkowa jest popularną i zaawansowaną maszyną, która zamiast maszyny strugarskiej. Jest szeroko stosowany w produkcji urządzeń, takich jak ciśnienie, kocioł, przemysł stoczniowy, energia elektryczna, chemia i maszyny. prosta krawędź blachy przed spawaniem, obróbką skrawaniem, ukosowaniem i rowkiem typu U, a zwłaszcza polepszoną jakość produktu do zgrzewania spawów automatycznych, poprawienia efektywności, zmniejszenia zużycia, zmniejszenia intensywności pracy itp. jest to zaawansowany sprzęt do obróbki, który zamiast maszyny do strugania krawędzi.

Opis:

Głowica frezująca ustawiona na wózek, a przed głowicą frezującą zamocowana za pomocą suwaka poprzecznego i regulatora kąta. Po zamocowaniu płyty, suwak zmienia położenie pomiędzy głowicą frezującą a płytą, w międzyczasu może regulować zespół regulacji kąta, a głowica frezująca może być ustawiona w zakresie 0-45 °, co może zaspokoić inne wymagania ukosowania. Podczas frezowania głowica frezująca obraca się z dużą szybkością i frezuje płytę przez frez. Prędkość obrotowa frezowania wózka VFD w zakresie 0,1-1m / min, płynna. W celu zwiększenia sprawności roboczej wózek zaprojektowany z silnikiem szybkoobrotowym, szybkość powrotu do 5m / min.

Dane techniczne:

Jeśli nie widzisz niczego, co odpowiada Twoim wymaganiom, skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby.

Model

XB-6

XB-9

XB-12

Kąt frezowania

0-45

Grubość obrabianej blachy stalowej (mm)

6-50

Maksymalna głębokość frezowania krawędzi stożka w jednym czasie (mm)

12

prędkość jazdy (m / min)

0,3 / 0,5

Prędkość powrotna (m / min)

5

Obroty wrzeciona (obr / min)

125-800

Ciśnienie hydrauliczne (Mpa)

≤3,5

Liczba cylindrów

8

11

15

Wysokość pomostu i podłoża (mm)

900

Moc silnika napędowego (kw)

1,1 / 0,85

Siła frezowania silnika (kw)

3

Moc silnika pompy oleju (kw)

5.5

Przewaga konkurencyjna:

1. Szyna tokarki wykorzystuje wysoką jakość stali węglowej, spawana razem z maszyną po frezowaniu, a następnie obróbką, która ma dobrą odporność na zużycie, a to jest trudne odkształcenie.

2. tokarki, panele ścienne i belka ciśnieniowa spawana płytą o wysokiej jakości, używająca konstrukcji typu box. Wszystkie spawy według spawania specyfikacji, po spawaniu części muszą być wyżarzane w celu wyeliminowania stresu spawania. Tokarka to 45: odlewy stalowe, hartowanie poddane wysokiej częstotliwości, twardość HRC45 ~ 50, zdejmowalne, a łóżko mocowane śrubami i kołkiem ustalającym ułatwia konserwację.

3. Normalne odkształcenie sprężystości belki na elastyczności 8-20 mm, zwolnienie cylindra po zerowaniu jest normalną sytuacją.

4. Wózek skrzynki jezdnej pojechał jednym silnikiem zasilającym i silnikiem szybkiego powrotu. Skrzynia biegów jest instalowana z redukcją zespołu, a jeden zębate koło pasuje do szyny, uruchamia silnik, dzięki czemu może przemieścić wózek jako prędkość frezowania. Prędkość podawania jest zmienna, szybkość może sięgać nawet 1m / min, płynnie przemieszczać się, z dużą wydajnością frezowania. Podróż także instaluje się z silnikiem szybkoobrotowym, szybkość powrotu do 5m / min, sprzęgło do sterowania pracą.

5. Suwak zamontowany na wózek, podnośnik z napędem elektrycznym, reduktor ciepłej i kół, ślizgany w dół. Do prowadzenia szyny stosuje się ręcznie regulowany kierunek przedniego i tylnego, od góry do dołu, oraz przedniego i tylnego kierunku wtrysku. Suwak poprzeczny dostosowujący gładką i niezawodną, ​​łatwą obsługę

6. Mechanizm regulacji kąta zamocowania na podnoszeniu agencji regulacyjnych na deskorolce, skateboarding w dół za pomocą dźwigu. Urządzenie głównie przez przekładnię ślimakową w kształcie wentylatora i element robaka, ręczne ustawianie. Głowica połączona z przekładnią ślimakową wentylatora za pomocą płyty przejściowej, mechanizm regulacji kąta umożliwia kąt pochylenia głowicy 0-45 ° z regulacją poziomą. Spełnia potrzeby rowka.

7. Hydrauliczny układ sterowania zainstalowany wewnątrz łóżka lethego, dolna część układu sterowania hydraulicznego stanowi skrzynka na olej, górna część z elementami hydraulicznymi, pompą i silnikiem itd. Olej hydrauliczny przez wąż wysokociśnieniowy do każdego rodzaju oleju i cylindra .

Szczegóły kontaktu
Wuxi Luole Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Luo Le

Tel:86-510-83594436

Faks:86-510-83594436

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty

Stojak rotacyjny do spawania o dużej wytrzymałości, przeznaczony do układu chłodzenia w budownictwie okrętowym

11023 Funtowe konwencjonalne zbiorniki Rotator rurowy Zmienić prędkość liniową VFD

Ekonomiczna pojemność stojąca 30 ton Zbiorniki Spawanie Rotator Użyj kół z materiału poliuretanowego Eksport do Meksyku

Ośmioboczna automatyczna maszyna spawalnicza do produkcji słupków stożkowych

Konwencjonalne przechylanie i obracanie Pozycjoner spawalniczy Użyj importowanej prędkości zmiany częstotliwości delta

Maszyna do automatycznego spawania z długim ramieniem Buziaki Stożkowe słupki Linia produkcyjna Zastosuj metodę spawania MIG / MAG

Samonastawny spawalniczy rotator Koła PU Zbiorniki Zbiornik spawalniczy Zastosowanie